Kriatus RPG
Kriatus RPG'ye Hoşgeldiniz.

Sitemizden daha çok yararlanabilmek için lütfen üye olunuz.
Kriatus RPG
Kriatus RPG'ye Hoşgeldiniz.

Sitemizden daha çok yararlanabilmek için lütfen üye olunuz.
Kriatus RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1. Ders Bilgilendirmesi (Dersime Girecek Olanlar Okusun)

YazarMesaj
Phatea Justyna Stojak
Hogwarts Müdiresi | Karanlık Sanatlar Profesörü
Hogwarts Müdiresi | Karanlık Sanatlar Profesörü
Phatea Justyna Stojak

Galleon : 115
Savaş Tarafı : Kendimden yanayım. Katılsana ^^)
Kan Saflığı : Safkan
Binası : Bir yerlerden mezun amma..

1. Ders Bilgilendirmesi (Dersime Girecek Olanlar Okusun) Empty
MesajKonu: 1. Ders Bilgilendirmesi (Dersime Girecek Olanlar Okusun)   1. Ders Bilgilendirmesi (Dersime Girecek Olanlar Okusun) Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 6:23 pm

Arkadaşlar. İlk derse mahsus -belki diğer dersler de böyle olur, bilemiyorum- bir farklılık yapmak istiyorum. Tarihler henüz belli değildir. Bilgilendirmeyi de burada yapacağım. Fakat sistemi düşünmüş bulunmaktayım. Ders online işlenecektir. Belli bir saat vereceğim. 3 saat müddet olacak. Dersime girecek herkes bana özel mesaj yoluyla girebilecekleri günleri ve saatleri bildirmeliler. Buna hemen başlarsanız sevinirim. Yakın olan tarih ve zamanlarda dersi başlatacağım. Online olmasının sebebi, derste sorular soracak olmam ve uygulamalar yaptıracak olmam. Başardı veya başarmadıyı siz değil,bir DM gibi ben söyleyeceğim. Sizlere ben söz vereceğim yani. Tabii herkesin saati buna uymayabilir. Buna uymayanlara ben özel RP'ler vereceğim. RP'ler ve yerler... Orada belli bir gün sınırı koyup RP yapmasını isteyeceğim ve buna göre ders puanı vereceğim. Neyse. Herkes hemen bana özel mesajları yollarsa iyi olur. Ayrıca, ders esnasında online olup derse girmeyeni görürsem, 0 alacaktır, bilginiz olsun. Kısa da olsa bir şeyler yazmanız gerekiyor -ki uzun olanların daha fazla puan alma şansları olabilir- Mazeretiniz yoksa online derse katılmak zorundasınız. Sihirli günler.

Miss. Stojak.

1. Ders Bilgilendirmesi (Dersime Girecek Olanlar Okusun)
1 sayfadaki 1 sayfası