Kriatus RPG
Kriatus RPG'ye Hoşgeldiniz.

Sitemizden daha çok yararlanabilmek için lütfen üye olunuz.
Kriatus RPG
Kriatus RPG'ye Hoşgeldiniz.

Sitemizden daha çok yararlanabilmek için lütfen üye olunuz.
Kriatus RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sınıf Kuralları

YazarMesaj
Adéla L. Olywen
Admin | Gryffindor 6. Sınıf Quidditch Kovalayıcı
Admin | Gryffindor 6. Sınıf Quidditch Kovalayıcı
Adéla L. Olywen

Galleon : 6982
Savaş Tarafı : Tarafsız
Kan Saflığı : Melez
Binası : Gryffindor

Sınıf Kuralları Empty
MesajKonu: Sınıf Kuralları   Sınıf Kuralları Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 12:08 pm

~ Her sınıf için dersler ayrı veya ortak olabilir, bu ders konusuyla alakalıdır.

~ RP'lerinizde derste şakalaşmalar olduğunu yazmanız pek hoş kalmaz. Ufak notları ve az da olsa uyumayı kabul edebilirim fakat ders içi disiplinden ödün verebileceğimi sanmıyorum.

~ Ders başlıkları açıldıktan tam 3 hafta sonra kilitlenecektir ve ödevler başlık kilitlendikten sonra kabul edilmeyecektir.

~ Ben ödevi belirli bir konu için vermiş olabilirim fakat sizin ödev olarak algılamanız gereken şey 'o dersin içinde bulunduğunuz bir RP yazmanız' olacaktır. Ben size "Bir ölüm yiyenle karşılaştığınızda nasıl biçim değiştirirsiniz, yazın." diye bir ödev verdiğimde illa bu konuyu alan bir RP yazmanız gerekmemektedir, sadece dersin içinde bulunduğunuz bir RP'yi ödev olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

~ Kısa RP'lere çok puan verdiğim söylenemez bu yüzden RP'lerini uzun tutmaya çalışın. Betimlemelerinize özenle dikkat edeceğim. Minimum alıntı yapmaya çalışın.

~ Ödev RP'lerinizde yazım yanlışlarınızdan puan kırarılır, haberiniz olsun.

~ Başlık kilitlendikten sonra ödev vermek isteyenler pm ile bildirsinler. Telafi RP'leriniz 80 üzerinden değerlendirilecektir.
https://kriatus-rpg.yetkin-forum.com

Sınıf Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası