Kriatus RPG
Kriatus RPG'ye Hoşgeldiniz.

Sitemizden daha çok yararlanabilmek için lütfen üye olunuz.
Kriatus RPG
Kriatus RPG'ye Hoşgeldiniz.

Sitemizden daha çok yararlanabilmek için lütfen üye olunuz.
Kriatus RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İ S T E K ~

+27
Alexa Mia Drea
Victor O'Sanner
Phatea Justyna Stojak
Jackson Cryus
Lilith Asjuëd
Vasilissâ Crystal Ryan
Jack M. Benford
Aphrodis Audrey Phyllis
Janice Audorphe L'amour
Lord Athros
Maddelena McGrath
Lisa Aqua'Riné
Vyacheslav E. Praslenko
Pearl Beth Flame
Kristen Jesie Lastsar
Elenora Daisey Flame
Nymph Flame
Leonisa Eun Park
Blacken Flame
James Eragons H. Blood
Aurora
Jasper Ruby Black
Adéla L. Olywen
Adelphie Kamilla Marquesa
Luara Kate Allen
April Kathryn Lova
Euphoria Moruane
31 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Euphoria Moruane
Admin | Dırdırcı Köşe Yazarı
Euphoria Moruane

Galleon : 6329
Kan Saflığı : Safkan

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 6:58 pm

Sizden bir ricada bulunmak istiyorum arkadaşlar,

Sitemiz git gide eksikliklerinden arınıyor fakar RP yapabileceğiniz alanları çoğaltmak için yeni dönemimizin açılması lazım.
Fakat profesör ve öğrenci eksikliği dolayısıyla bir türlü dönemi başlatamıyoruz.
Ben bu sitenin her şeyden çok sizin zevk alarak RP yapacağınız ve canlı bir site olmasını istiyorum.

Sizden ricam ise RP yapan veya yapmayan tüm arkadaşlarınızı sitemize yönlendirmeniz. Tüm üye ve yetkili eksiklerimiz tamamlandığında ilk dönemimiz açılacaktır ve sitemizde RP yapma olanaklarınız artacaktır. Ayrıca RP dersliğine de dersler yazıldığında RP bilmeyenlerin de RP öğreneceğini umuyorum.

Bunu okuyup dikkate alacağınıza inanıyorum, şimdiden teşekkürler.
Adriana Ellen Evelyn

En son Adriana Ellen Evelyn tarafından Perş. Tem. 23, 2009 7:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
April Kathryn Lova
Admin | Gryffindor 6. Sınıf Quidditch Kovalayıcı
April Kathryn Lova

Galleon : 6497
Kan Saflığı : Safkan.
Binası : Gryffindor.

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 10:56 pm

Benim pek çok rp yapan arkadaşım rp'yi bıraktı.
Artık eskisi gibi ilgilenmiyorlar. İlgilenen biri var o da üye oldu zaten.
Rp'yi bilen kişi sayısı çok az.
O yüzden sadece rp bilenler değil bilmeyenlerde çağrılmalı.
Başka türlü olmaz çünkü.
Birde bir sayı belirleyelim.
Mesela Gryffindordan 5 öğrenci işte Slytherinden 5 öğrenci falan filan ..
İşte bilmem kaç profesör en azından açılış için yeterli olur diye rakam belirtmek yardımcı olur diye düşünüyorum.
İşte bende böyle düşünüyorum.
Umarım en kısa zamanda üye sorunumuz hallolur.
Son bir şey söylemek istiyorum bilmem farkında mısınız? Üye olup bırakan çok var. Hiç kimsenin karakter kartını göremedim. Yapanların hakkını yemek istemem ama çoğu üye yapmadan bırakmış. Bu da ayrı bir şey.

April Kathryn Lova
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 7:25 am

O zaman şöyle diyeyim şu an için en acil olarak KSKS, İksir ve Tılsım profesörlerine ihtiyacımız var.

Ardından en azından her sınıf listesinden 5-10 kişi arası öğrenci bulunmalı.

Slytherin-Gryffindor-Hufflepuff-Ravenclaw dağılımlarıysa istediğimiz sayıda öğrenciye ulaştıktan sonra yapılacaktır. Onun sistemi de şöyle olacaktır:

Eğer 10 Gryffindor , 4 Ravenclaw, 5 Slytherin ve 7 Hufflepuff öğrencisi varsa Gryffinodr alımları diğer binaların da 10 öğrenci olacağı zamana kadar kapalı olacaktır.

Tabi ki RP bilenlerin yanında bilmeyenleri de getirebilirsiniz, bazı RP'lerimizi inceleyerek öğrenebilirler RP'yi, siz de öğretebilirsiniz. Benim bilenler dememin sebebi aynı zamanda aktif ve kalıcı üyelikler bulmak.

Üye olmuş ve 0 mesajı bulunan kişilerde nasıl oluyor da rütbe (sly,gry,rav,puff) var onu anlayamıyorum ben de. En azından Seçmen Şapka'ya bir örnek RP bıraksınlar da sınıflarını belirleyelim. O konuda katılıyorum sana.

Görüşlerin için teşekkür ederim Müge ^^
Luara Kate Allen
HufflePuff 4. Sınıf
 HufflePuff  4. Sınıf
Luara Kate Allen

Galleon : 246
Savaş Tarafı : İyiler
Binası : HufflePuff

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 12:05 pm

evet benimde dikkatimi çekti üyelerinin yarısı 0 msj a sahip ben ayşegüle soruorum davet işini rp bilmeyenleri istemio dio rp dersiliğine hiçkimse bakmıo dio ben bizim sınıftan genelde kompozisyonları fln beğenilenleri çağırıorum onlarda bu yha yapamam fln diolar.... Yani billenleride toplamak zor ama bilmeyenleride çğırıp illaki rp dersliğine yollansınlar hatta tüm kayıt olan üyelere hoş geldiniz msj felan oluo yha orada belirtin okuyup denesinler en azından. bilmeyenleride kazandırmış oluruz...
Bilenleride artık sıkmadan ikna etmeye devam ederiz...
son olarak bir şey söyleyeceğim herşey sırayla olsun... birşey yapılmadan özellik yetki bölüm sınıf belli olmasın... 0 msjlılararada bir şekilde ulaşabilirseniz msnlerinden fln yani... Yani bunlar benim düşüncem ... xD xD inşallah rp yazıcılarımız artar ve msjlar 0 kalmaqz.....
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 12:12 pm

Hoş geldiniz mesajını ben özellikle ayarlamaya çalışıyorum fakat o mesajlara link koymam lazım ve beceriksiz bir admin olarak tabi ki de beceremiyorum -_-" link eklemeyi becerdiğim anda hoş geldin mesajlarına me yapılması gerektiği gibilerinden bir şeyler yazacağım ^^
April Kathryn Lova
April Kathryn Lova

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 8:13 pm

Link olayı bende de yok maalesef.
Onu bir şekilde hallederiz artık ne yapalım.
Ama bir an önce halledilmesinde de fayda var yani.
Artık nasıl olursa olsun umrumda değil.
Yeter ki olsun ve başlasın artık.
Gryffindor 6. Sınıf | Gryffindor Qudditch Kaptanı

Galleon : 745
Savaş Tarafı : Tarafsız
Kan Saflığı : Melez
Binası : Gryffindor

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:15 pm

Katılıyorum bende...
Çoğu arkadaşımı çağırıyorum ama rp ne demek onu bile bilmiyorlar...
Anlatmaya çalışıyorum yok ben yapamam edebiyatım zayıf zaten şeklinde yorumlar alıyorum xD....
Ben bir site buldum üye sayısı oldukça fazla reklamımızı yapıcaktım ama en az 150 üye olursa izin veriyorlar reklama acaba herkese tek tek pm mi atsam ??
April Kathryn Lova
April Kathryn Lova

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:53 pm

Tek tek pm çok uğraştırır ama denemekte de fayda var tabi.
Nasıl yapsak ki :/
Ama eğer bir üye admine söylerse böyle böyle bir pm geldi diye sorun çıkmasın ?
Luara Kate Allen
HufflePuff 4. Sınıf
 HufflePuff  4. Sınıf
Luara Kate Allen

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 12:11 am

ewt walla o da var hmmmmmm sizde güvendiklerinize atın Very Happy
Adéla L. Olywen
Adéla L. Olywen

Galleon : 6982

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 8:33 am

Arkadaşlar en kolay üye toplamanın yolu bunun gibi Hogwarts sitelerine üye olup Dost Sitelere sitemizi yazmak,eğer adminler konu açabiliyorsa bu seferde yazdırmak...En kolay bu yöntemle üyelerimiz çoğalır.Sitelerde reklam yaparak..
https://kriatus-rpg.yetkin-forum.com

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 11:20 am

Bende ondan bahsettim bir site var gerçekten çok üyesi var. Saat kaçta girersem gireyim en az 6 - 7 kişi online oluyor düşünün artık... Ama orada Dost Sitelere eklenmemiz için en az 150 üyemizin olması gerekiyormuş. Bende karaborsacı gibi xD pm atiyim diyorum. Yakalanırsam en fazla siteden atarlar xD bişey olmaz xS
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:14 pm

Tek tek değil de çoklu atma olanağın var fakat bu sefer de site içi adminlerin izin vermediği bir şekilde dağıtmak da bana biraz şey geliyor. Ne bileyim sitenin adını karalar gibi :S

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:36 pm

ayy evet ya ... o zaman ben admine pm atıp izin istiyim ?? :S
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 5:41 pm

Bence de sitenin adminiyle iletişimine geçmen çok daha hayırlı olur xD hem normal bir şey yapmış olduğumuz konusunda emin oluruz xD

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:17 pm

tamamdır o zman xD
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 6:23 pm

Yalnız hangi site olduğunu bana bir pm ile bildirirsen ^^
Luara Kate Allen
HufflePuff 4. Sınıf
 HufflePuff  4. Sınıf
Luara Kate Allen

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 11:13 am

Biliyorum ne yeri ne zamanı belki ama dersliklere hangi profösörün gireceğini sadece dersliklerden görsek mantıklı olmaz mı başladı mesala dersler ama rp yok bir çok derslikte Biçim Değiştirme Profesörü eklediği için kimlerin olduğunu bilmiyoruz onla ilgilenirseniz sevinirim bir tek KSKS Profesörünü biliyoruz birde Biçim Değiştirme Profesörüni hatırlıyorum.Tanıyorum yani profösörler kendini bir yerde tanıştırsa desliklerden önce birde dersliklerde sınıf listesi ve profesörü olsun sınıf listesi var ama profesörü yok onu yazabilirsiniz yani duyuruyabunları belirtseniz dersliklerede bunu yapsanız iyi olurdu!!

yani bunları bir hallederseniz hiç fena olmaz!!
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 12:05 pm

Öncelikle sakin olsana canım şu ünlem(!)ler tırsmama neden oldu, güzel bir dille açıkla biz de güzel güzel halledelim ^^ Öncelikle tüm sınıf listelerini benim yazmamın nedeni benim dışımda hiçbir profesör olmamasıydı. Fakat yine de listelerin gecikmemesi için hepsini ben açtım. Aslınsa alttaki "Masal" bölümünden "Profesör"e tıkladıında profesörlerin listesi çıkar karşına, profillere girdiğinde de ne profesörü olduklarını görebilirsin. Fakat biz yine de uyarını ve önerini dikkate alacağız. Seçilmiş olan tüm profesörler kendi sınıflarına sınıf listelerinin kendilerinin açmasını rica edeceğiz. Bu konuda endişen olmasın ama şimdi o profesörlerin açmasını beklememiz lazım ^^ eğer kimin ne profesörü olduğunu "hemen" görmek istiyorsan da dediğim yolu uygulayabilrsin. Eğer bunun dışında bu tür isteklerin olursa bu bölüme konunu açabilirsin ^^ Daha ders dönemi de bugün açıldığı için RP yazmaya vaktiiz olmadı, kusura bakma ama en kısa zamanda ders RP'lerimiz de yazılmaya başlanacak.
Luara Kate Allen
HufflePuff 4. Sınıf
 HufflePuff  4. Sınıf
Luara Kate Allen

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 1:21 pm

tamam ben baktım diyelim ama yeni üyeler ne olucak? Bu arada 0 msjlı olanların msnlerini görebiliyorsanız onlara uyarı msjı yollayabilirsiniz çünkü insanlar bazen bazı sitelere bilgileri için üye oluyorlar. Sizde ilgililenmesi için onlara mail atabilirsiniz eğer kabul etmeslerse gereğinide düşünebilirsiniz yani bir şekilde sadece dışardan almakla yetinmeyeleim rp sayısı bu site için önemli sitemizdekileri de tekrar kazanmalıyız BENCE. Gene de siz bilirsiniz x)
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 2:34 pm

Dediğim gibi en kısa zamanda dediğim yapılacak ben bu öneriyi sadece sen ÇOK merak ediyorsan diye söylemiştim Wink

0 mesajllara dediğin gibi ulaşma konusunu Ayşegül'le konuşmam lazım, ne de olsa ben sadece atanmış bir adminim fakat Ayşegül bir kurucu ^^

Bunun dışında dediğim gibi isteklerin varsa bu konuya tıkışmasın, konu aç ki herkes yorumlarını bildirsin.

Şu "gerektiğini düşünme" olayı da hiç benim konum değil açıkçası ben bu tür şeylere pek karışmıyorum Ayşegül'le konuşman kesinlikle en doğru şey şuanda ^^
Luara Kate Allen
HufflePuff 4. Sınıf
 HufflePuff  4. Sınıf
Luara Kate Allen

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 3:09 pm

tmm ayşegule ulaşma şerefini yakalarsam msn den olacak Very Happy yoksa burdan etkili olmuyor Very Happy konu olarakta bundan sonra açarım dediklerini aklımda tutuyorum :d ama şu "masal" yok bulamadım!! Very Happy
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Tem. 25, 2009 6:24 pm

En altta olan kısım canım. Zaten "Masal" yazıyor ve yanında hangi mesleğin hangi renk olduğu tarzında linkler var oradan bahsediyorum ^^
Jasper Ruby Black

Jasper Ruby Black

Galleon : 134
Savaş Tarafı : Ölüm yiyen Yakında Senide Yicem :D
Binası : Slytherin

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:39 pm

Profesörler Odası Olup Orada Derse Girenlere +puan girmeyenlere -puan verelim.
Euphoria Moruane
Euphoria Moruane

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 7:19 pm

Ayşegül'e iletmen en doğrusu ancak fikir hoşuma gitti, bir de sanırım Sınıf Listeleri yenilenmiyor, onlara da bir bakan olursa ^^
Adéla L. Olywen
Adéla L. Olywen

Galleon : 6982

İ S T E K  ~ Empty
MesajKonu: Geri: İ S T E K ~   İ S T E K  ~ Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 7:45 pm

Tamam iyi fikir kabul edildi. Very Happy
https://kriatus-rpg.yetkin-forum.com

İ S T E K ~
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki